ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
Elektrik Sorunları Masaya Yatırıldı

elektrik2

 

Vakfıkebir’de mahallelerin elektrik sorunları masaya yatırıldı

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından Vakfıkebir’de Mahalle muhtarları ile gerçekleştirilen toplantıda elektrik sorunları masaya yatırıldı.

elektrik3

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından Vakfıkebir’de Mahalle muhtarları ile gerçekleştirilen toplantıda, elektrik sorunları masaya yatırıldı.

Vakfıkebir Belediyesi’nin organize ettiği toplantıda Belediye Başkanı Muhammet Balta da elektrikle ilgili taleplerini iletti. Başkan Balta; “Vakfıkebir şehir merkezimizin ana caddelerinde elektrik şebekelerinin yeraltına alınan yerlerimiz var ama diğer noktalarında hızlı bir şeklide yeraltına alınmasını talep ediyoruz. Trafo ve panoların daha uygun yere nakledilmesini özellikle aydınlatma direklileriyle alakalı, bizler peyzaj çalışması yaparken bunları yeniliyoruz ama aydınlatma direklerinin modern bir şekilde, yeni şehircilik anlayışına uygun şekilde yeniden düzenlenmesini istiyoruz” dedi.

elektrik4

Mahalle muhtarları toplantıda, elektrikle ilgili sorunlarını tek tek söz alarak dile getirdiler.  Muhtarlar ortak sorun olarak şunları söylediler;  “Rüzgar estiğinde veya kar yağdığında elektriklerimiz hemen kesiliyor,  elektrik kesilince de evde bütün cihazlarımız yanıyor. Trafolarımız yetersiz, hala yolların ortasında direkler var. Bunları kim değiştirecek?  Yapılan işler takip edilmiyor. Dikilen direkler zamanla eğiliyor.  Çoğu şebekeler ve teller çok eski acilen değiştirilmesi gerekiyor. Yayla elektrikleri konusunda çok büyük sorunlar yaşıyoruz.  Ekiplerimiz yetersiz. Bu sorunlarımız çözümü konusunda destek bekliyoruz.”

elektrik5

Çoruh Elektrik Dağıtım A. Ş.’nin şirket Müdürü Mehmet Aydın, muhtarların sorunları tek tek dinleyip not aldıktan sonra yaptığı açıklamada; “Öncelikle toplantıya katılan 44 mahalle muhtarımıza teşekkür ediyorum. Bütün muhtarlarımızın sorunlarınızı tek tek inceleyeceğiz ve çözümleri için de biz çözebileceklerimizi çözeceğiz, çözemediklerimizi gerekli yerlere ileteceğiz. Bunda sonra da bu tür toplantıları sizlerle ve diğer il ve ilçelerimizdeki muhtarlarımızla da yapacağız. Bugün bu toplantımız amacına ulaşmıştır. Tekrar katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum:” şeklinde konuştu.

Sabri Bahadır Kültür Merkezinde yapılan toplantıya ayrıca Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş.nin İşlet Grup Şefi Emre Akyüz ile Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş.nin Vakfıkebir İşletme Başmühendisi Hasan Küçük de katıldı.

elektrik1

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 12 Ağustos 2015, 11:40 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar