VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Mustafa Demir Şalpazarı Belediye Başkanlığı`na aday adayı oldu

Mustafa Demir Şalpazarı Belediye Başkanlığı`na aday adayı oldu

mustafa demir aday adayi1

Beşikdüzü Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürlüğü görevinden istifa eden Mustafa Demir, Ak Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı’na gelerek Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı için müracaat dilekçesini verdi.

Mustafa Demir burada yaptığı konuşmada; makam ve mevki için bu yola çıkmadığını ifade ederek; “Burada aday adaylığı için müracaat eden 9 kişiden bir tanesi aday gösterilecek. Ben şayet aday gösterilmezsem, aday gösterilen aday için çalışacağım. Herkese de düşen görev budur” dedi.  Bu konuşmanın ardından Ak Parti İlçe Başkanı Metin Günay, Mustafa Demir’e müracaatının alındığına dair bir belgeyi takdim etti.

Ak Parti Şalpazarı aday adayı Mustafa Demir, öz geçmiş bilgileri, mesleki başarıları, aday adaylığı ile ilgili düşüncelerini ve Şalpazarı için gerçekleştirmeyi düşündüğü projelerini yazılı olarak basınla paylaştı.

mustafa demir aday adayi2

MUSTAFA DEMİR

1957 yılında Trabzon ili Şalpazarı İlçesi Turalıuşağı Mahallesinde doğdum. İlk ve ortaokulu Şalpazarı’nda, lise öğrenimimi Ankara’da tamamladım. Yüksek öğrenimimi Ankara Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsünde, lisans eğitimimi ise Malatya İnönü Üniversitesi Sağlık Eğitimi Lisans programında tamamladım. Siyaset akademisi ve yerel yönetimler programını bitirdim. Değişik yer ve görevlerde 35 yıl devlet memurluğu görevinde bulundum. Memurluk hayatımın 25 yıllık yöneticilik görevinde Vakfıkebir, Şalpazarı, Beşikdüzü Sağlık Meslek Liselerinin kurucu Okul Müdürlüğü ve müdürlük görevlerinde bulundum. Bu süreçte 5 takdir, 1 başarı ve 5 teşekkür belgesi aldım. Eğitim yönetim, denetim, teftiş ve değerlendirme konularında çok sayıda eğitimi başarı ile tamamlayarak belge aldım. Yurt dışında Almanya, Avusturya, Hollanda ve Çek cumhuriyetinde proje çalışmalarında bulundum. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Daha önce 1999 yılında Şalpazarı Belediye Başkan aday adayış 2011 yılında milletvekilliği aday adayı oldum. Beşikdüzü Anadolu sağlık meslek Lisesinde Müdür olarak görev yapmakta iken bu görevimden istifa ederek Şalpazarı belediye başkanlığına aday adayı oldum.

“HER ŞEY ŞALPAZARI İÇİN” ANLAYIŞI İLE YOLA ÇIKIYORUZ.

Şalpazarı’mızın kronik hale gelen göç, yol, su, eğitim, sosyal yaşam, sağlık sorunlarını çözebilecek bir iradeye ihtiyaç vardır. Bu ihtiyaçları çözebilmek adına yola çıktık. İlkeli siyasetle Şalpazarı’nın ihtiyaçlarını görüşerek, tartışarak, uzlaşarak çözmek için Şalpazarı Belediye Başkanlığı görevine talibim.

Kısa vadeli ve çıkarlara yönelik hedefler yerine halkın siyaset kurumu ve siyasetçilere olan güveni sağlanarak ihtiyaçların tartışılması ve çözüm önerilerinin birlikte bulunabilmesi inancıyla yola çıktık. Gerçekleşmesi mümkün olmayan vaatleri asla gündemimize almayacağız. Seçim öncesinde, aday olabilmek, Şahsi amaçlara ulaşabilmek, gelecekle ilgili hiçbir beklenti içinde olmadan Şalpazarı’na hizmet için, devlet millet dayanışması ile yıllardır gündemde olan sorunları çözmek adına bu göreve talip oldum.

İlçemizde önemli bir sorun olan işsizliğe çare olmak için meslek danışmanlığı sistemi ile İşkura kayıtlı her işsiz için meslek danışmanları belirlenecek. Bu danışmanlarla işsizlerimize bire bir hizmet verilecek mesleksiz olan ve iş arayanlara mesleklere yönlendirme hizmeti verilecektir. Laf üretmeyip az konuşup çok iş yapacağız. TOKİ ile işbirliği yapılarak İlçemizde Modern alt yapısı yapılmış konutlar yapacağız. Yeni evlenecek ve eğitim yapmakta olan yoksul gençlerimiz tüm imkânlar kullanılarak desteklenecektir.

Şalpazarı’mız için yapacağımız tüm hizmetleri hiçbir abartıya meydan vermeden her hizmeti açık, anlaşılır, bir şekilde anlatacağız. Sorumluluk alanımızdaki her türlü bilgiye vatandaşımız istediği anda ulaşması sağlanarak şeffaf belediyecilik anlayışı ile çalışacağız. Yapacağımız her hizmet ya da proje enine boyuna müzakere edilecek gerekli incelemeler ayrıntısına kadar yapılacak, kaynağı takvimi gösterilerek halkımıza sunulacaktır.

Yıllarca devlette edindiğimiz bilgi, tecrübeleri ve birikimleri bundan sonra Şalpazarı’mız için kullanacağız. Allah’ın izniyle verdiğimiz her sözü yerine getirecek, birlikte sorunları çözerek ve başarılı olacağız. Yerine getiremeyeceğimiz hiçbir söz bulunmayacağız. Şalpazar’lılara inanarak bu yola çıktım. Hemşerilerime inanıyor ve güveniyorum Şalpazarı’lılar da bana inanıp güvensinler. Zaman bizim ve onların yanılmadığını gösterecektir. Bugüne kadar ki görevlerimizde inançla çalıştık. Bize inanan ve güvenler de gördüler ki hep başarılı olduk. Bundan sonrada sizlerin desteği ile belediyecilik alanında da başarılı olacağız. Şalpazar’lılar olarak Birbirimize güvenir ve kenetlenirsek önümüze çıkabilecek olan her engeli aşacak ve gerçeğe dönüştüreceğimizden asla şüphem yoktur. Bu günden itibaren yapacaklarımızı bir bir ortaya koyarak çözüm önerilerini sıralayacağız. İlçemize hizmette hiçbir problem, hiçbir sorun, dışarıda bırakılmadan ayrıntıları ile projelendirilecek Hizmetler Özenle takip edilip sonuçlandırılacak, yapacaklarımız halkımız tarafından hayranlıkla takip edilecektir.

Aday olamasam ve seçilemesem de İlçemizin yol, su, işsizlik, göç verme vb. konularda her meselesini çözüm önerilerimizle ortaya koyacağız. Aday olan ya da seçilen kim olursa destek vermeye devam edeceğim.

2014 yılında yapılacak seçimlere bu amaçla aday adayı oldum. Şalpazarı’mızın gelecekte daha iyi, huzurlu ve yaşanır ilçe olabilmesi için iyi ve kötü günde sizlerle beraber olacağım. Beraber olacağım. Hiç bir makam ve mevki düşünmeden, İlçemize hizmet adına bize ne görev düşerse, Her türlü fedakârlık ve desteği vermeye hazır olduğumu ifade etmek istiyorum.

2014 Mart ayında yapılacak mahalli seçimlerin Ülkemize, Aziz Milletimize, Hayırlara vesile olmasını Yüce ALLAH’dan niyaz ediyorum. Ülkemizin, İlçemizin hizmetinde bulunanlara, katkı ve destek verenlere, emeği geçenlere teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Mustafa DEMİR

ŞALPAZARI AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Telefon: 0 505 7944634

E mail: mstfdemir61@hotmail.com

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 01 Kasım 2013, 23:03 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar