HAFIZ AHMET KARAGÖL HOCA VEFÂT ETTİ - SERCAN HAMDİ SAPAN (22) TRAFİK KAZASINDA YAŞAMINI YİTİRDİ - MÜZİK ÖĞRETMENLERİMİZ - VAKFIKEBİR’E YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI - HASANDÜZÜ YAYLASI -
Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği toplantısı yapıldı

of anadolu imam hatip lisesi1

Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği toplantısı yapıldı

Okul Aile Birliği Toplantısı, Açılış ve yoklama, Divan teşekkülü, Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, Okul Müdürü Sedat Gül’ün gündemle ilgili konuşmaları, eski başkan Şürkü Yılmaz tarafından Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, denetim kurulu faaliyet raporunun okunması, Yönetim ve denetim kurulları faaliyet raporlarının görüşülmesi ve ibrazı, yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimi, Müdür Başyardımcısı Recep Yurtsever tarafından yapılan bilgilendirmeler, dilek ve temenniler bölümünde de velilerin istek ve taleplerinin görüşülmesi ile devam etti.

Toplantıda Ali Rıza Köroğlu başkan seçilirken, Yönetim Kurulu üyeliklerine Şükrü Yılmaz, Behzat Ulu, Emine Çakır ve Osman Nuri Koç, denetleme kurulu üyeliğine ise Kemal Boz seçildi.

Toplantı sonunda başkanlığa seçilen, KTÜ Sürmene Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulunda idareci olarak görev yapan ve okulda 2 çocuğu eğitim-öğretime devam eden Ali Rıza Köroğlu, “Toplantıda başkan seçilmem dolayısı ile tüm velilerimize, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum. Bir önceki Okul Aile Birliği Başkanımız Şükrü Yılmaz hocamıza ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Okul Müdürümüz Sedat Gül hocamıza, Müdür Başyardımcısı Recep Yurtsever hocamıza, Müdür Yardımcısı Hızır Başaran hocamıza, Müdür Yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve idari personelimize de teşekkür ediyorum. Okulumuzun Öğrenci Temsilcisi Selman Koç kardeşimi de tebrik ediyorum, başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliğinde bizimle birlikte seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri Şükrü Yılmaz hocamız, Behzat Ulu bey, Emine Çakır hanım, Osman Nuri Koç bey ve Denetleme Kurulu Üyemiz Kemal Boz beyi de tekrardan tebrik ediyorum.

Okulumuzun hemen yanında Fazlı, Mustafa, Cemal ve Tahsin Yeşilyurt kardeşler tarafından anneleri İlve Yeşilyurt adına yaptırdıkları Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Kız Öğrenci Yurdu için de hayırsever Yeşilyurt ailesine teşekkür ediyorum. Of Anadolu İmam Hatip Lisesinde eğitim kalitesinin yükseltilmesi için destek veren, katkı sağlayan öğretmenlerimiz, okul yönetimimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Of Belediye Başkanlığımız, Kaymakamlığımız ve hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Allah (C.C.) utandırmaz, hayırlı hizmetler nasip eder İnşallah” dedi.

320 öğrencinin eğitim-öğretim gördüğü ve 30 öğretmenin görev yaptığı Of Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde, 15 derslik,  2 laboratuvar, kütüphane ve konferans salonu bulunmaktadır.

of anadolu imam hatip lisesi3

of anadolu imam hatip lisesi2

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 24 Ekim 2015, 14:11 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Kadın aile, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 668 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
HAFIZ AHMET KARAGÖL HOCA VEFÂT ETTİ

HAFIZ AHMET KARAGÖL HOCA VEFÂT ETTİ...

HAFIZ AHMET KARAGÖL HOCA VEFÂT ETTİ Şalpazarı İlçesi Sütpınar Mahallesi’nden, İstanbul... [Devamı]
SERCAN HAMDİ SAPAN (22) TRAFİK KAZASINDA YAŞAMINI YİTİRDİ

SERCAN HAMDİ SAPAN (22) TRAFİK KAZASINDA...

SERCAN HAMDİ SAPAN (22) TRAFİK KAZASINDA YAŞAMINI YİTİRDİ Beşikdüzü İlçesi Çakırlı Mahallesi’nden... [Devamı]
MÜZİK ÖĞRETMENLERİMİZ

MÜZİK ÖĞRETMENLERİMİZ...

Diğer yazıları için tıklayınız… MÜZİK ÖĞRETMENLERİMİZ Bu haftaki yazımın konusu müzik... [Devamı]
VAKFIKEBİR’E YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI

VAKFIKEBİR’E YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNA...

VAKFIKEBİR’E YENİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI Kamu ve ilçe belediyesinin yaptığı yaptırımlarla... [Devamı]
HASANDÜZÜ YAYLASI

HASANDÜZÜ YAYLASI

Vakfıkebir Hasandüzü Yaylasından Fotoğraflar için tıklayınız…   Benzer Haberler:HASANDÜZÜ... [Devamı]
J. UZM. ÇVŞ. KAMİL KILIÇ GÖKÇEKÖY’DE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

J. UZM. ÇVŞ. KAMİL KILIÇ GÖKÇEKÖY’DE SON...

J. UZM. ÇVŞ. KAMİL KILIÇ GÖKÇEKÖY’DE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Görev yaptığı Bitlis’in... [Devamı]
HASAN ÇAKAR’I KAYBETTİK

HASAN ÇAKAR’I KAYBETTİK

HASAN ÇAKAR’I KAYBETTİK Devlet Su İşleri (DSİ) personeli, ekskavatör operatörü Hasan Çakar... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Yazarlarımız
Yorumlar