ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği toplantısı yapıldı

of anadolu imam hatip lisesi1

Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği toplantısı yapıldı

Okul Aile Birliği Toplantısı, Açılış ve yoklama, Divan teşekkülü, Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, Okul Müdürü Sedat Gül’ün gündemle ilgili konuşmaları, eski başkan Şürkü Yılmaz tarafından Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, denetim kurulu faaliyet raporunun okunması, Yönetim ve denetim kurulları faaliyet raporlarının görüşülmesi ve ibrazı, yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimi, Müdür Başyardımcısı Recep Yurtsever tarafından yapılan bilgilendirmeler, dilek ve temenniler bölümünde de velilerin istek ve taleplerinin görüşülmesi ile devam etti.

Toplantıda Ali Rıza Köroğlu başkan seçilirken, Yönetim Kurulu üyeliklerine Şükrü Yılmaz, Behzat Ulu, Emine Çakır ve Osman Nuri Koç, denetleme kurulu üyeliğine ise Kemal Boz seçildi.

Toplantı sonunda başkanlığa seçilen, KTÜ Sürmene Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulunda idareci olarak görev yapan ve okulda 2 çocuğu eğitim-öğretime devam eden Ali Rıza Köroğlu, “Toplantıda başkan seçilmem dolayısı ile tüm velilerimize, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum. Bir önceki Okul Aile Birliği Başkanımız Şükrü Yılmaz hocamıza ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Okul Müdürümüz Sedat Gül hocamıza, Müdür Başyardımcısı Recep Yurtsever hocamıza, Müdür Yardımcısı Hızır Başaran hocamıza, Müdür Yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve idari personelimize de teşekkür ediyorum. Okulumuzun Öğrenci Temsilcisi Selman Koç kardeşimi de tebrik ediyorum, başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliğinde bizimle birlikte seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri Şükrü Yılmaz hocamız, Behzat Ulu bey, Emine Çakır hanım, Osman Nuri Koç bey ve Denetleme Kurulu Üyemiz Kemal Boz beyi de tekrardan tebrik ediyorum.

Okulumuzun hemen yanında Fazlı, Mustafa, Cemal ve Tahsin Yeşilyurt kardeşler tarafından anneleri İlve Yeşilyurt adına yaptırdıkları Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Kız Öğrenci Yurdu için de hayırsever Yeşilyurt ailesine teşekkür ediyorum. Of Anadolu İmam Hatip Lisesinde eğitim kalitesinin yükseltilmesi için destek veren, katkı sağlayan öğretmenlerimiz, okul yönetimimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Of Belediye Başkanlığımız, Kaymakamlığımız ve hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Allah (C.C.) utandırmaz, hayırlı hizmetler nasip eder İnşallah” dedi.

320 öğrencinin eğitim-öğretim gördüğü ve 30 öğretmenin görev yaptığı Of Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde, 15 derslik,  2 laboratuvar, kütüphane ve konferans salonu bulunmaktadır.

of anadolu imam hatip lisesi3

of anadolu imam hatip lisesi2

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 24 Ekim 2015, 14:11 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Kadın aile, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar