KARADAĞ YAYLASI MERKEZ CAMİİ’NDE YAYLA BULUŞMASI - KUR’AN EĞİTİMİ VE ÖĞRETİMİ İLE ŞENLENECEK - BEŞİKDÜZÜ’NDE TRAFİK KAZASI : 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ - HAKAN UZUNER (35) SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI - SENEM KAYA VEFÂT ETTİ -
Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği toplantısı yapıldı

of anadolu imam hatip lisesi1

Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği toplantısı yapıldı

Okul Aile Birliği Toplantısı, Açılış ve yoklama, Divan teşekkülü, Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, Okul Müdürü Sedat Gül’ün gündemle ilgili konuşmaları, eski başkan Şürkü Yılmaz tarafından Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, denetim kurulu faaliyet raporunun okunması, Yönetim ve denetim kurulları faaliyet raporlarının görüşülmesi ve ibrazı, yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimi, Müdür Başyardımcısı Recep Yurtsever tarafından yapılan bilgilendirmeler, dilek ve temenniler bölümünde de velilerin istek ve taleplerinin görüşülmesi ile devam etti.

Toplantıda Ali Rıza Köroğlu başkan seçilirken, Yönetim Kurulu üyeliklerine Şükrü Yılmaz, Behzat Ulu, Emine Çakır ve Osman Nuri Koç, denetleme kurulu üyeliğine ise Kemal Boz seçildi.

Toplantı sonunda başkanlığa seçilen, KTÜ Sürmene Abdullah Kanca Meslek Yüksekokulunda idareci olarak görev yapan ve okulda 2 çocuğu eğitim-öğretime devam eden Ali Rıza Köroğlu, “Toplantıda başkan seçilmem dolayısı ile tüm velilerimize, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum. Bir önceki Okul Aile Birliği Başkanımız Şükrü Yılmaz hocamıza ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Okul Müdürümüz Sedat Gül hocamıza, Müdür Başyardımcısı Recep Yurtsever hocamıza, Müdür Yardımcısı Hızır Başaran hocamıza, Müdür Yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve idari personelimize de teşekkür ediyorum. Okulumuzun Öğrenci Temsilcisi Selman Koç kardeşimi de tebrik ediyorum, başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliğinde bizimle birlikte seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri Şükrü Yılmaz hocamız, Behzat Ulu bey, Emine Çakır hanım, Osman Nuri Koç bey ve Denetleme Kurulu Üyemiz Kemal Boz beyi de tekrardan tebrik ediyorum.

Okulumuzun hemen yanında Fazlı, Mustafa, Cemal ve Tahsin Yeşilyurt kardeşler tarafından anneleri İlve Yeşilyurt adına yaptırdıkları Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Kız Öğrenci Yurdu için de hayırsever Yeşilyurt ailesine teşekkür ediyorum. Of Anadolu İmam Hatip Lisesinde eğitim kalitesinin yükseltilmesi için destek veren, katkı sağlayan öğretmenlerimiz, okul yönetimimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Of Belediye Başkanlığımız, Kaymakamlığımız ve hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Allah (C.C.) utandırmaz, hayırlı hizmetler nasip eder İnşallah” dedi.

320 öğrencinin eğitim-öğretim gördüğü ve 30 öğretmenin görev yaptığı Of Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde, 15 derslik,  2 laboratuvar, kütüphane ve konferans salonu bulunmaktadır.

of anadolu imam hatip lisesi3

of anadolu imam hatip lisesi2

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 24 Ekim 2015, 14:11 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Kadın aile, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 859 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
KARADAĞ YAYLASI MERKEZ CAMİİ’NDE YAYLA BULUŞMASI

KARADAĞ YAYLASI MERKEZ CAMİİ’NDE Y...

Fotoğraflar “Doğru aber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir… KARADAĞ YAYLASI... [Devamı]
KUR’AN EĞİTİMİ VE ÖĞRETİMİ İLE ŞENLENECEK

KUR’AN EĞİTİMİ VE ÖĞRETİMİ İLE ŞENLENECE...

VAKFIKEBİR’İN GÖZBEBEĞİ “BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU” KUR’AN EĞİTİMİ... [Devamı]
BEŞİKDÜZÜ’NDE TRAFİK KAZASI : 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

BEŞİKDÜZÜ’NDE TRAFİK KAZASI : 2 Kİ...

BEŞİKDÜZÜ’NDE TRAFİK KAZASI : 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ Beşikdüzü İlçesi Oğuz... [Devamı]
HAKAN UZUNER (35) SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

HAKAN UZUNER (35) SON YOLCULUĞUNA UĞURLA...

Fotoğraflar için tıklayınız… Video görüntü için tıklayınız… HAKAN UZUNER (35)... [Devamı]
SENEM KAYA VEFÂT ETTİ

SENEM KAYA VEFÂT ETTİ

SENEM KAYA VEFÂT ETTİ Beşikdüzü İlçesi Şahmelik Mahallesi’nden merhum Ahmet Kaya’nın... [Devamı]
KIRILMASI ZOR BİR REKORA İMZA ATTI

KIRILMASI ZOR BİR REKORA İMZA ATTI...

KIRILMASI ZOR BİR REKORA İMZA ATTI Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde görev yapan Genel Cerrahi... [Devamı]
TEĞMEN AKGÜN YENİ GÖREVİNE BAŞLADI

TEĞMEN AKGÜN YENİ GÖREVİNE BAŞLADI...

TEĞMEN AKGÜN YENİ GÖREVİNE BAŞLADI Vakfıkebir İlçe Jandarma Komutanı Bekir Gündüz’ün... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Yazarlarımız
Yorumlar