VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
PROTRANSLATE

 

Günümüz artık internet çağı olmasından dolayı oturduğumuz bir yerden dünyanın öteki ucunda yaşamakta olan biriyle iletişim haline geçebilmekteyiz. Bu iletişimlerin çoğu genellikle iş konusunda yapılan görüşmelerdir. Bundan dolayı bazı dosyalarınızı çevirterek farklı dillerde anlaşılabilir kılınmasını istemektesiniz. Bu işlemi tek başınıza yapmaya çalışmanız haftalar belki de aylarınızı alabilir. Bundan dolayı gerekli belgeleri farklı dillere çevirmek amacıyla hizmet vermekte olan bazı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerden bir tanesi de Protranslate sitesidir. Bu site içerisinde birçok alana yönelik metin çevirileri gerçekleştirilebilmektedir.  Site içerisinde hizmet verilmekte olan hukuki ya da farklı meslek gruplarını kapsayan çeviri işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

Sunmuş Olduğumuz Hizmet Kalitesi

Protranslate sitesini kullanarak çeviri hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler haftanın yedi günü 24 saat boyunca diledikleri zaman iletişim kurabilirler. Bu kurmuş oldukları iletişimin yanı sıra site içerisinde müşterilere sabah saat 08:00 ile gece 02:00 aralığına kadar devam etmekte olan canlı destek hizmeti sunulmaktadır.

Site içerisinde profesyonel tercüme hizmeti verilmektedir. Site içerisine iletmiş olduğunuz hukuki, medikal, teknik ve mühendislik konularını kapsamakta olan metin türlerini dilediğiniz dil içerisinde uzman bir konumda bulunan çevirmenler tarafından profesyonel ve uzmanlık içerisinde gerçekleştirilmektedir. Profesyonel tecrübe hizmeti içerisinde her seviye terminolojiye uygun hizmet verilmektedir.

Site içerisinde yeminli, noter onaylı tercüme hizmeti sunulmaktadır. Tercümesinin yapılmasını talep etmiş olduğunuz doküman ya da belgelerinizin teslim edeceğiniz makama uygun olacak şekilde yeminli bir tercüman çalışan tarafından ya da noter onaylı olacak şekilde talep edebilirsiniz. Talep doğrultularınızda hazırlanan çeviriler sizlere ıslak imzalı şekilde kargoyla ya da online platform şekilde sizlere iletilebilmektedir.

Sahip Oldukları Referanslar

Yıllardır belge ve doküman çevirisiyle uğraşmakta olan Protranslate sitesini kullanmış olan birçok şirket ya da kişi bu kurumu beğendiklerini söylemektedirler. Hatta ülkemiz içerisinde çok başarılı olan bazı markalarda siteyi övmektedirler. Örnek olarak vermek gerekirse DİA, SEFAMERVE, Netmarble, İyzico ve GIT gibi birçok marka bu siteyi gönül rahatlığıyla sizlere tavsiye etmektedirler. Site içerisinde sadece İngilizce çeviri hizmeti verilmemektedir. Site içerisinde Finceden Arapçaya, Osmanlı Türkçesinden Japoncaya kadar pek çok dil çevirisi yapılmaktadır.

 

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14 Aralık 2013, 01:05 tarihinde Genel kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar