Menü
Kategoriler
PROTRANSLATE
14 Aralık 2013 Genel

 

Günümüz artık internet çağı olmasından dolayı oturduğumuz bir yerden dünyanın öteki ucunda yaşamakta olan biriyle iletişim haline geçebilmekteyiz. Bu iletişimlerin çoğu genellikle iş konusunda yapılan görüşmelerdir. Bundan dolayı bazı dosyalarınızı çevirterek farklı dillerde anlaşılabilir kılınmasını istemektesiniz. Bu işlemi tek başınıza yapmaya çalışmanız haftalar belki de aylarınızı alabilir. Bundan dolayı gerekli belgeleri farklı dillere çevirmek amacıyla hizmet vermekte olan bazı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerden bir tanesi de Protranslate sitesidir. Bu site içerisinde birçok alana yönelik metin çevirileri gerçekleştirilebilmektedir.  Site içerisinde hizmet verilmekte olan hukuki ya da farklı meslek gruplarını kapsayan çeviri işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

Sunmuş Olduğumuz Hizmet Kalitesi

Protranslate sitesini kullanarak çeviri hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler haftanın yedi günü 24 saat boyunca diledikleri zaman iletişim kurabilirler. Bu kurmuş oldukları iletişimin yanı sıra site içerisinde müşterilere sabah saat 08:00 ile gece 02:00 aralığına kadar devam etmekte olan canlı destek hizmeti sunulmaktadır.

Site içerisinde profesyonel tercüme hizmeti verilmektedir. Site içerisine iletmiş olduğunuz hukuki, medikal, teknik ve mühendislik konularını kapsamakta olan metin türlerini dilediğiniz dil içerisinde uzman bir konumda bulunan çevirmenler tarafından profesyonel ve uzmanlık içerisinde gerçekleştirilmektedir. Profesyonel tecrübe hizmeti içerisinde her seviye terminolojiye uygun hizmet verilmektedir.

Site içerisinde yeminli, noter onaylı tercüme hizmeti sunulmaktadır. Tercümesinin yapılmasını talep etmiş olduğunuz doküman ya da belgelerinizin teslim edeceğiniz makama uygun olacak şekilde yeminli bir tercüman çalışan tarafından ya da noter onaylı olacak şekilde talep edebilirsiniz. Talep doğrultularınızda hazırlanan çeviriler sizlere ıslak imzalı şekilde kargoyla ya da online platform şekilde sizlere iletilebilmektedir.

Sahip Oldukları Referanslar

Yıllardır belge ve doküman çevirisiyle uğraşmakta olan Protranslate sitesini kullanmış olan birçok şirket ya da kişi bu kurumu beğendiklerini söylemektedirler. Hatta ülkemiz içerisinde çok başarılı olan bazı markalarda siteyi övmektedirler. Örnek olarak vermek gerekirse DİA, SEFAMERVE, Netmarble, İyzico ve GIT gibi birçok marka bu siteyi gönül rahatlığıyla sizlere tavsiye etmektedirler. Site içerisinde sadece İngilizce çeviri hizmeti verilmemektedir. Site içerisinde Finceden Arapçaya, Osmanlı Türkçesinden Japoncaya kadar pek çok dil çevirisi yapılmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

Yapmalısınız Giriş Yorum yazmak için.

*