VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Şalpazarı’nda Adaylar Umutla Başvurdular

ŞALPAZARI’NDA ADAYLAR UMUTLA BAŞVURDULAR

salpazari aday adaylari1

BÜYÜK BOY FOTO İÇİN TIKLA

Şalpazarı ilçesinde AK Parti teşkilatı hareketli bir gün yaşadı. 4 belediye başkan aday adayı Fatih Yılmaz, Abdullah Gülay, Muzaffer Türkmen ve Ahmet Yüksel Gülay başvuruda bulundu.

İlk olarak belediye başkan aday adayı olmak için işadamı  Fatih Yılmaz, başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Metin Günay’a verdi.

Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Yılmaz:

“SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARINI BİLİYORUM”

Başvuru töreninde konuşan aday adayı Fatih Yılmaz, AK Parti iktidarımızın Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı hizmetleri Şalpazarı’nda da gerçekleştirmek için belediye başkanlığına aday adayı olduğunu söyledi. Yılmaz, “Ben, sizleri çok yakından tanıyor, sorunlarımızı ve çözümlerini de çok iyi biliyorum. Laf değil, iş üreten, küçük hizmetlerle övünen değil, büyük hizmetlerle yetinmeyen belediye tesis etmek üzere yola çıktım” dedi. Yılmaz, konuşmasının ardından başvuru dilekçesini ilçe Başkanı Metin Günay’a verdi.

Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Gülay:

“29 YILLIK TECRÜBEMLE HİZMET ETMEK İSTİYORUM”

Başvuruda bulunan bir diğer aday da Beşikdüzü Sağlık Meslek Lisesi öğretmenlerinden Abdullah Gülay’dı. Gülay, başvuru öncesi yaptığı konuşmada, “Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na aday dayı olarak ilk adımı atmış olmanın heyecanını yaşıyorum. İlçemizin çözüm bekleyen sorunlarına yeni bir ufuk getirerek ekip ruhu ile katkıda bulunacağıma inandığım için göreve talip oluyorum. Eğitim camiasındaki 29 yıllık yöneticilik ve eğitim hizmetlerim sırasında edindiğim tecrübe ve birikimimi ilçemiz insanları için hizmete dönüştürmek amacıyla siyaset yolunu tercih ediyorum” dedi. Gülay, daha sonra başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Metin Günay’a verdi.

Belediye Başkan Aday Adayı Muzaffer Türkmen:

“HİZMETİN EN İYİ NASIL GÖTÜRÜLECEĞİNİ BİLENLERDENİM”

Bir diğer aday adayı Geyikli Belediye Başkanı Muzaffer Türkmen’di. Türkmen başvuru dilekçesini vermeden önce yaptığı konuşmada, “Hepinizin bildiği gibi, 10 yıldır Geyikli’de belediye başkanlığını yürüttük. 30 Mart itibariyle Geyikli’deki başkanlığımız sona erecek. 10 yıl zarfından Geyikli’ye güzel hizmetler yaptık. Geyikli belediyemizin kapanması üzerine, vatandaşlarımızın isteği, arzusu ve teveccühü üzerine Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldum. Şalpazarı’nın problemleri çok. Hizmete ihtiyacı var. Tecrübelerimize dayanarak Şalpazarı ve mahallelerine hizmeti en iyi şekilde nasıl götürüleceğini bilenlerden bir tanesiyiz. Bütün aday adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Hepsi de Şalpazarı’nın gelişmesi, kalkınması için yola çıktılar. İçimizden biri aday olacak ve hep birlikte Şalpazarı’nın AK Parti’li belediye olması için elimizden gelen gayreti sarfedeceğiz” dedi. Ardından başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Metin Günay’a sundu.

Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Yüksel Gülay:

“BELEDİYEYİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Bugün itibariyle son olarak Geyikli eski Belediye Başkanı Ahmet Yüksel Gülay, aday adayı olduğu açıkladığı başvuru  töreninde yaptığı konuşmada, “Açık, şeffaf, hesap verebilir, bilgi ve eleştiriye açık, katılımcı, tek başına yönetim değil, birlikte yönetme anlayışının hakim olduğu bir yönetim anlayışıyla Şalpazarı Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğumu, Şalpazarı halkına bildiririm. Bizler yapacağımız hizmetlerde elimizde sihirli bir gücün olmadığının farkındayız. Ancak, bölge halkında karşılığı olan bir kişinin, Şalpazarı’mızda var olan potansiyeli aktif hale getirebileceğini ve birlikte çok büyük başarılara imza atılabileceğine inanıyoruz. Bu vesile ile Şalpazarı’na hizmet etme adına yola çıkmış tüm aday adaylarına da başarılar diliyorum” dedikten sonra, başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Günay’a sundu.

Böylece AK Parti’den aday adayı olanların sayısı 6’ya yükseldi.

 

1

1

1

1

1

1

Haber: Ahmet SARAÇ / Yeşilkıyı Gazetesi

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 24 Ekim 2013, 14:17 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar