BÖLGEMİZDE TEK - KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI - MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK - MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU - MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ -
Bıyıklıoğlu Beşikdüzü’nde Soruları Cevaplandırdı

AK Parti Trabzon Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu’nun, AK Parti Beşikdüzü İlçe teşkilatını ziyaretinde ilçenin sorunları masaya yatırıldı.

AK Parti İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi üyesi Harun Demirci, ilçe yönetim kurulu, Kadın Kolları Başkanı Fatma Aras, Yeşilköy Belediye Başkanı Zülkif Dilli ve muhtarların katıldığı toplantıda Bıyıklıoğlu, ilçenin sorunlarıyla ilgili bilgi aldı.

Toplantıya katılanlar fikir birliği içerisinde Milletvekili Bıyıklıoğlu’ndan Beşikdüzü’ne bir fakülte kazandırılması yönünde istekte bulundular. Trabzon Milletvekili Bıyıklıoğlu, “Herkes burada bir fakülte kurulur, biraz daha fazla hizmet gelir, esnaf bundan istifade eder. Bütün bunlar değerlendirilebilecek şeyler. Anadolu Öğretmen Lisesi fakülte için değerlendirilebilir. Mevcut bina 4 yıllık yüksekokula çevrilebilir. Bunlara ihtiyaç var. Bu çalışmalarınızdan dolayı da sizlere teşekkür ediyorum. Trabzon’a kurulacak ikinci bir üniversitede bu noktaları göz önüne alacağız. Endişeniz olmasın bu konuda biz elimizden geleni yapacağız” dedi. Başbakanın Trabzon’a çok büyük önem verdiğinin altını da çizen Bıyıklıoğlu, “Bugün büyükşehir olmak için belirlenen 750 bin sınırı Trabzon’a göre düşünüldü. Başka türlü Trabzon büyükşehir olamazdı. Bu Trabzon’u kalkındırmak, desteklemek için alınan bir karardı. Beşikdüzü-İskenderli yolu yakında ihale olacak. Yaylalarımızda yayla turizmini geliştirmek için Samsun’dan Artvin’e kadar yayla yollarının dağların üzerinden birleştirilmesi, yaylalarımızın birbirine bağlanması projesi var. Bu mükemmel bir projedir. Dünya artık bugün yayla hayatını yaşamak istiyor. Oralar artık temiz. Bu yol sayesinde ilerde çok büyük bir potansiyel bu bölgelere gelecek. Bu DOKAP tarafından programa alındı, üzerinde çalışmalar yapılıyor. Okullarda hijyenik ortamın sağlanması hususu okulu yönetenlerin dirayetine bağlıdır. Bu tamamen okul müdürün işidir. Muhtarların durumlarının iyileştirilmesi konusunda bir çalışma yapılıp yapılmadığını bilmiyorum. Ancak bu konu üzerinde duracağım. Tren yolunun en uygun yerden geçmesi için gerekli çalışmalar yapılıyor. Cezaevi Beşikdüzü’ne yapılacağı müjdesini sayın bakanımız zaten size vermişti. Devlet kurumlarına personel alımlarında biraz daha dikkatli olacağız, her ilçeden alınmasına özen göstereceğiz. Her zaman projeli işleri ön plana alıyoruz. Çalışmalarımızı projelendirmemiz gerekir. İlçe stadyumu konusunda yer bulun biz gerisini halledeceğiz” dedi.

 

Haber: Ahmet SARAÇ/Yeşilkıyı Gazetesi

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 17 Mart 2012, 22:37 tarihinde Siyaset, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet... [Devamı]
KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI

KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN P...

VAKFIKEBİR’DE, KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI DÜZENLENDİ Vakfıkebir İlçe... [Devamı]
MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN...

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK Kızılay’ın Vakfıkebir... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CAN...

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU Video  Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ

MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ...

Vakfıkebir İlçe Vaizi Ekrem Akbaş’ın, İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal ile Zekat konusunda... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN P...

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM RADYOSU’NDA TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRMAYA TALİBİZ

ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SA...

KIYMETLİ KARDEŞLERİMİZ! Türkiye Diyanet Vakfı Vakfıkebir Şubesi olarak Zekat, Fidre, Fidye ve... [Devamı]
Popüler Haberler


BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen Bilimleri... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar