RAMİS UZUN YENİDEN ADAY GÖSTERİLDİ - ŞAMPİYON VAKFIKEBİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ - CİHAN, “LİSELİ EŞKİYA” KİTABINI İMZALADI - VAKFIKEBİR’DE, ‘PEYGAMBERİMİZ VE GENÇLİK’ KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ - VAKFIKEBİR’DE KADINLARA YÖNELİK ‘MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI’ ETKİNLİĞİ -
YALIKÖY BELDESİ TEK YUMRUK

yalikoy yumrukYALIKÖY BELDESİ TEK YUMRUK

18 Şubat’ta Trabzon Büyükşehir ve Vakfıkebir Belediye Meclis üyelerinin açıklanmasının ardından AK Parti Yalıköy Belde Teşkilatı, belediye meclis üyeleriyle ilk toplantısını yaptı.

Yalıköy Belde Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi birinci sıra adayı Ali Bayram Tanrıverdi başkanlığında gerçekleştirilen yemekli toplantıda AK Parti’nin 30 Mart 2014’de yapılacak olan yerel seçimlerde çok daha güçlü çıkması için yapılması gereken çalışmalar üzerinde duruldu.

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

“DURMAK YOK, YOLA DEVAM”

Yalıköy Beldesi’ndeki 7 mahalleden de AK Parti’ye tam destek verilerek Vakfıkebir Belediyesi’ni AK Belediyecilikle buluşturma kararının alındığı toplantının açılış konuşmasını yapan Yalıköy Belde Başkanı Bilal Furuncu, gerek bölgenin, gerekse Türkiye’nin kaderinin ve geleceğinin oylanacağı bir seçim sürecine girildiğinin altını çizerek, “Tüm arkadaşlarımızla birlikte seçim çalışmalarımıza kırılmadan, dökülmeden aralıksız ve hız kesmeden devam edeceğiz. Daha önceki toplantılarımızda aldığımız kararlar bu toplantı için de geçerlidir. Parolamız, ‘durmak yok, yola devam’ olacaktır. Şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. Başkan Furuncu ayrıca, “Yalıköy Belediye Başkanımızın birinci sıradan Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliğine aday gösterilmesi en doğal hakkımızdı ve teşkilatımız tarafından o da yerine getirildi, Yalıköy Beldesi onure edildi. Bölge olarak zaten bir oy potansiyelimiz vardı. Bundan sonra bu potansiyel çok daha fazla artacak. Tüm arkadaşlarımın düşündüğü gibi 30 Mart 2014’de bize verilen değer sandığa da olumlu yansıyacaktır. Bu nedenle gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaya devam edeceğiz. Birinci olmanın karşılığını vereceğiz, ardından da karşılığını bekleyeceğiz ve alacağız” ifadelerine yer verdi.

“BAĞIMSIZLIK SÜRECİ SONA ERECEK”

AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi Arif Turmuş ise görüş ve beklentilerini kısaca şöyle özetledi: “Yalıköy’ün de Vakfıkebir’in bir mahallesi olarak farklı bir özelliği yok. Bu manada bir bütünlük içersinde çalışmamıza devam edeceğiz. Belediye başkanımızın onure edilmesi bizleri de ziyadesiyle onure etti. 2009’da olduğu gibi daha bir şevk ve azimle daha güçlü olmak için çalışacağız. İlçe teşkilatımızın verdiği kararların en doğrusu olduğuna inanıyorum ve takdirlerini saygıyla karşılıyorum. Hepimiz oradaymışız gibi orada olan arkadaşlarımızın yanında tüm gücümüzle gönülden çalışacağız ve 47 yıllık bağımsızlık sürecine son vermek en büyük dileğimiz ve temennimiz olacaktır. İnşallah her şey çok güzel olacak. Tabii bu azim, bu güç, bu gayret de, bu şevk de bizlerde var. Bunu hissediyorum. İnşallah her şey çok güzel olacak” dedi. İlçe Yönetim Kurulu üyesi Nihat aydın ise Yalıköy Beldesi olarak AK Parti teşkilatının kendilerine verdikleri sıradan memnun olduklarına vurgu yaparak, bunun karşılığı olarak da Yalıköy’den çok daha fazla bir oyla Vakfıkebir’e destek vereceklerini iddia etti.

“BELEDİYEMİZİ BAŞBAKANIMIZA HEDİYE EDECEĞİZ”

Yalıköy Belde Belediye Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi birinci sıra adayı Ali Bayram Tanrıverdi, 2009 yerel seçimlerinde birlikte olduğu meclis üyesi arkadaşlarıyla iyi bir diyalog içinde bu günlere gelmenin hazzını yaşadığını ifade ederek, “Birbirimizi severek ve sayarak bu günlere geldik. Teşkilatımızın bizlere vermiş olduğu bu yetkiyi en iyi bir şekilde 30 Mart 2014 yerel seçimlerine yansıtarak yüksek bir oy artışı ile Vakfıkebir’in geleceğine katkı sağlayacağımıza ekip arkadaşlarımla canı gönülden inanıyorum. Sıralama ne şekilde olursa olsun; bizim iki annemiz var. Birisi gerçek annemiz, diğeri ise vatanımız. Bu vatanımızı bizler en iyi şekilde kollamamız lazım. Bu anlamda, bu seçimden de güçlenerek çıkacağımıza inanıyorum. Bölge olarak Vakfıkebir’e elimizden geldiğince en iyi şekilde desteğimizi vereceğiz. Bunun sözünü veriyoruz. Beş yıl boyunca Vakfıkebir’in AK Partili tek belediyesi olduk. İktidardan aldığımız güç sayesinde yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatı ve referansı olacaktır. Bu toplantının hayırlara vesile olmasını dilerken, temennim arkadaşlarımızla birlikte gece- gündüz durmadan çalışacağımızın sözünü veriyoruz. İnşallah yüzümüzün akıyla belediyemizi kazanıp Sayın Başbakanımıza hediye edeceğiz” dedi. (Ziya FİDAYE)

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 21 Şubat 2014, 08:49 tarihinde Siyaset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 86 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
RAMİS UZUN YENİDEN ADAY GÖSTERİLDİ

RAMİS UZUN YENİDEN ADAY GÖSTERİLDİ...

  RAMİS UZUN YENİDEN ADAY CHP’nin Beşikdüzü Belediye Başkan Adayı Ramis Uzun 31 Mart 2019... [Devamı]
ŞAMPİYON VAKFIKEBİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

ŞAMPİYON VAKFIKEBİR ANADOLU İMAM HATİP L...

ŞAMPİYON VAKFIKEBİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce... [Devamı]
CİHAN, “LİSELİ EŞKİYA” KİTABINI İMZALADI

CİHAN, “LİSELİ EŞKİYA” KİTABINI İMZALADI...

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir CİHAN, “LİSELİ EŞKİYA”... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DE, ‘PEYGAMBERİMİZ VE GENÇLİK’ KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ

VAKFIKEBİR’DE, ‘PEYGAMBERİMİZ VE GENÇLİK...

Fotoğraflar “”Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir… Video_1 Kur’an-... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DE KADINLARA YÖNELİK ‘MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI’ ETKİNLİĞİ

VAKFIKEBİR’DE KADINLARA YÖNELİK ‘MEVLİD-...

VAKFIKEBİR’DE KADINLARA YÖNELİK ‘MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI’ ETKİNLİĞİ Vakfıkebir İlçe... [Devamı]
GÖRME ENGELLİ HANİFE KALAYCI, OKUDUĞU ŞİİRLE BÜYÜK ALKIŞ ALDI

GÖRME ENGELLİ HANİFE KALAYCI, OKUDUĞU Şİ...

Video görüntü için tıklayınız… GÖRME ENGELLİ HANİFE KALAYCI, OKUDUĞU ŞİİRLE BÜYÜK... [Devamı]
BEŞİKDÜZÜ’NDE MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI ETKİNLİĞİ

BEŞİKDÜZÜ’NDE MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI ETKİ...

Fotoğraflar İçin Tıklayınız… Video görüntü için tıklayınız… BEŞİKDÜZÜ’NDE... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar