BÖLGEMİZDE TEK - KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI - MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK - MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU - MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ -
Tayini çıkan Emniyet Müdürü Hatipoğlu Vakfıkebir’ e veda etti

Vakfıkebir İlçe Kaymakamlığı tarafından Trabzon İl Emniyet Müdür Yardımcılığına tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürü Serdar Hatipoğlu’nun onuruna iftar yemeği düzenlendi.

Vakfıkebir Öğretmenevi’ nde düzenlenen iftar yemeğine; Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Savaş Çağlar, Belediye Başkanı Hayri Birinci, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fırat Teke, Yalıköy Belde Belediye Başkanı Ali Bayram Tanrıverdi, Siyasi Parti Başkanları,  daire amirleri ve iş adamları katıldı.

“VAKFIKEBİR’DE BÜYÜK İŞLER BAŞARMIŞTIR”

İftar yemeğinde konuşan Vakfıkebir Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Trabzon İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürü Serdar Hatipoğlu’nun yapmış olduğu başarılı çalışmalarını anlattı. Kaymakam Arısoy konuşmasına şöyle devam etti: “Emniyet Müdürümüz Vakfıkebir’ de bir takım sosyal projelerde yürütülmesi konusunda katkıda bulunmasını sağladı.

Genel Müdürlüğün Vakfıkebir’ e karşı bu konularda proje üretmesi konusunda da ve uygulanması konusunda da özellikle takip etti, ısrarcı oldu, ilgi gösterdi ve sürekli diyalog kurdu, kontakları kapatmadı. Bu aslında Vakfıkebir için bir şanstı. Ben çok arzu ettim daha uzun seneler Vakfıkebir’ e görev yapsın. Ama şimdi Trabzon vilayetinde emek vermeyi ve görevini en iyi şekilde yapmaya devam edecek. Kendisi dürüst bir insan, kesinlikle güvenebilecek bir insan, görevini layıkıyla yapan bir insan, kimseyi kırmayan bir insan, vazifesini yerine getirmeye çalışan bir insan, başarılı bir insan ve bundan sonra hayatının her alanında da mutlaka başarılı olacağına ben inanıyorum”.

 Ben hayatının bundan sonraki bölümünde huzurluluk içerisinde, yenidünyalar kurarak kendisine daha mutlu bir yaşam alanı oluşturmasına ümit ediyorum diyen Kaymakam Arısoy, “Öyle olmasına da dua ediyorum. Kendisi bunu hak ediyor. Vakfıkebir’de büyük işler başarmıştır. Dürüst bir idarecidir. Dürüst bir kamu görevlisidir. Çalışkan bir kamu görevlisinin nasıl olması gerektiği konusunda bence örnek bir insandır. Bundan sonraki hayatında başarılar temenni ediyorum. Allah Sayın Müdürümüzün yolunu ve bahtını açık eylesin” dedi.

“VAKFIKEBİR’ İN SORUNLARIYLA İLGİLİ PROBLEMLERDE ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYAN BİR KARDEŞİMİZDİ”

Vakfıkebir Belediye Başkanı Hayri Birinci, ise “ Müdürümüzden memnunuz. İnanıyorum ki, o da bizlerden memnundur. Onun gelmesiyle birlikte ilçemize bir huzur geldi. Daha önceki arkadaşlarımızla birlikte güzel çalışmalarımız oldu. Ama müdürümüzle ayrı bir mutluluk duyduk kendisiyle huzur bulduk. Tüm ilçenin sorunlarıyla yakinen ilgilenen bir kardeşimizdi. Kendi işlerinin dışında gerek belediye olarak, gerek Vakfıkebir’ in sorunlarıyla ilgili olarak problemler olduğu zaman hemen elini taşın altına koyan bir kardeşimizdi. Biz kendisinden memnunuz. İnşallah gittiği yerde de bu çalışkanlığının bu hizmetlerini devam ettirir.  İlimizde başarılı bir müdür yardımcısı olarak daha ileriki zamanlarda güzel yerlerde onu görmek şerefine nail oluruz. Ben bir Vakfıkebirli vatandaş olarak, Vakfıkebirli insan olarak kendisinin buradaki yaptığı hizmetlerden son derece memnunuz. Allah yolunu açık eylesin yeni görevinde başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

İlçemize ve Beldemize verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür eden Yalıköy Belediye Başkanı Ali Bayram Tanrıverdi ise, bir espride bulunarak;  “Ben Vakfıkebirli olarak horon oynamayı beceremezken Emniyet Müdürümüzün Vakfıkebirli gibi horon teptiğini gözlemledim. Bizi ileri geçtiğini gördüm. Gittiği yerlerde de başarılı olacağına inanıyorum”.

Ben kendisini gönderdiğimizi düşünmediğini ifade eden AKP İl Genel Meclis Üyesi Muhammet Balta; Sadece bize daha üst düzeyde hizmet edeceğine inanıyorum. Yine Trabzon’ da bizimle beraber olacak. Ama bir parçası da Vakfıkebir’de kalacak. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar dilerim”. 

“VAKFIKEBİR BÜYÜKLİMAN’IN MERKEZİNDE ÇOK GÜZEL BİR İLÇE OLACAK”

Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden Trabzon İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine tayini çıkan Serdar Hatipoğlu ise,  veda konuşmasında gözyaşlarını tutamadı. Duygulandığını dile getiren Emniyet Müdürü Hatipoğlu, yaptığı konuşmasında “Van’ dan geldikten sonra ilk defa bir ilçe de Müdürlük görevini yapacağım. Nasıl olur yapabilir miyim, yapamaz mıyız? Pek çok sorun var. Üstesinden gelebilir miyiz, gelemez miyiz diye. Ama çok şükür ki, başladığımızdan bu yana 3 sene içerisinde Vakfıkebir’ de hep beraber birlikte epeyce işler başardığımıza inanıyorum” dedi.

 Herkes mutlaka bir işin uçundan tuttu ve yeni binamız için İl Genel Meclis üyemiz, daha sonra Belediye Başkanımız, Kaymakamımız ve hep beraber ciddi adımlar attık diyen Hatipoğlu, “Trabzon’ daki tek müstakil binası İlçe Emniyet Müdürlüğü olan ilçe bizim ilçemiz olacak. Buradaki kişilerle sohbet etmiştik. Gelecekteki Vakfıkebir nasıl olacak diye. Tabi benim beklentimde bunu görmekti aslında, biraz daha kalıp gerçekten Vakfıkebir’ in hak ettiği yeri gelmesini görmekti. Ama hepsinin temeli atıldı. 2-3 sene içerisinde Vakfıkebir gerçekten kendine layık konuma gelecek ve bir Büyükliman’ın merkezinde çok güzel bir ilçe olacak. O hayali ben gelir gelmez hissettim. Bunu aşama aşamada hep beraber yaşadık. Bir yerlere gelmeyi,  adım ada ada, merdivenin basamaklarına çıkmayı hep beraber ve Vakfıkebir’ inde bu basamakları çıktığını gördüm ve çok mutlu oldum. Aklım burada kalacak burada çok güzel dostluklar edindik” şeklinde konuştu.  

Konuşmaların ardına Vakfıkebir Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden Trabzon İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine tayini çıkan Serdar Hatipoğlu’ na ilçede yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle kendisine başarı belgesi ile onurlandırdı.

DAHA FAZLA RESİM İÇİN TIKLAYINIZ!

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 01 Ağustos 2012, 16:30 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet... [Devamı]
KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI

KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN P...

VAKFIKEBİR’DE, KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI DÜZENLENDİ Vakfıkebir İlçe... [Devamı]
MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN...

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK Kızılay’ın Vakfıkebir... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CAN...

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU Video  Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ

MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ...

Vakfıkebir İlçe Vaizi Ekrem Akbaş’ın, İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal ile Zekat konusunda... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN P...

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM RADYOSU’NDA TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRMAYA TALİBİZ

ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SA...

KIYMETLİ KARDEŞLERİMİZ! Türkiye Diyanet Vakfı Vakfıkebir Şubesi olarak Zekat, Fidre, Fidye ve... [Devamı]
Popüler Haberler


BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen Bilimleri... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar