ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
TEOG BÜYÜKLİMAN BİRİNCİSİ BEŞİKDÜZÜ’NDEN

muhammet hazar soylu2

TEOG BÜYÜKLİMAN BİRİNCİSİ BEŞİKDÜZÜ’NDEN

25-26 Kasım tarihinde yapılan TEOG 1.dönem sınavlarında Beşikdüzü Merkez Ortaokulu Öğrencisi Muhammet Hazar Soylu, 120 soruya doğru cevap vererek Büyükliman Bölge birincisi oldu.

muhammet hazar soylu1

Okullarında birinci olan öğrenciler, Kaymakam Cevdet Ertürkmen tarafından ödüllendirildiler. Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Mücahittin Kerim İkibaş, Şube Müdürü Birol Köse, okul müdürleri ve öğrenciler katıldılar. Törende konuşan Kaymakam Cevdet Ertürkmen, “ Çalışan, kendine bir disiplin veren öğrencilerimizle beraber olmak gerçekten benim için onur verici. Kaymakam olarak beni gururlandıran bir hadise. Bu başarı başta çalışan öğrencilerimizin, velilerimizin, anne-babalarımızın, okuldaki öğretmenlerimizin, okul idarecilerimizin otak gayreti sonucudur. Bizleri sevindirdiniz, ben hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah tam yapan öğrenci sayımız ikinci sınavda daha çok olur. Bu başarıyı elde eden arkadaşlarımız ikinci sınavda rehavete kapılmaması lazım. Bu sınav önemli. Çünkü geleceğinizle ilgili; ne olacağınızla ilgili lise tercihiniz olacak. Artık hedefiniz olsun. Hedefi olmayan insan başı boş dolaşan insana benzer. Geleceğimizi çocukken şekillendiriyoruz. Üniversiteye gelindiğinde iş işten geçmiş oluyor. Ben sizden zeki değil, akıllı uslu insan olmanızı istiyorum. Sorumluluklarınız çok yüksek. Cep telefonundan ve televizyondan uzak durun. Bol bol kitap okuyun. Misafirliğe gidin. Kendinizi eve hapsetmeyin. Dinlenmeye de vakit ayırın. Kaymakam, doktor, avukat, mühendis, öğretmen olacaksınız. Bunun kararını artık bu yıllarda vermek durumundasınız” dedi.

Büyükliman birincisi olan Muhammet Hazar Soylu da yaptığı konuşmada, “Bu sınava öğretmenlerimizle beraber, hafta sonu hafta içi kurslarımızla beraber disiplinli bir şekilde çalıştık ve bugün bu başarıyı yakaladık” dedi.

Konuşmaların ardından Büyükliman Bölge birincisi Beşikdüzü Merkez Ortaokulu’ndan Muhammet Hazar Soylu, Özel Eksen Ortaokulu birincileri Nurgül Yılmaz, Ayça Demirbaş, Akkese Ortaokulu birincisi Fatih Gözaçan, Çeşmeönü Ortaokulu birincisi İlknur Uçar, Şehit Öğretmen Gürhan Yardım Ortaokulu birincisi Hüseyin Bedirhan Kılıç ve İmam Hatip Ortaokulu birincisi Betül Dural Kaymakam Cevdet Ertürkmen tarafından altın ve başarı belgesi ile ödüllendirildiler.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 18 Ocak 2016, 19:58 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar