MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ - ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU -
TOKİ konutları ile sahil yolu arasındaki 3,9 km’lik yol asfaltlandı

yildizli toki1

Yıldızlı TOKİ bölgesi sakinleri

Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti

Yıldızlı TOKİ konutları bölgesindeki 3 bin 900 metre uzunluğundaki yol asfaltlandı. Büyükşehir Belediyesi tarafından bölgeye düzenli otobüs seferleri gerçekleştiriyor. Bölgede başlatılan altyapı çalışmaları da tamamladı. Vatandaşlar verdiği tüm sözleri yerine getiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti.

yildizli toki2

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde başlattığı hizmet seferberliği ile Yıldızlı TOKİ konutlarının ulaşım ve alt yapı problemleri ortadan kaldırıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışma ile Yıldızlı TOKİ konutları ile sahil yolu arasındaki 3,9 km’lik yol tamamen asfaltlanırken büyükşehir yapılanmasıyla birlikte bölgeye başlatılan düzenli otobüs seferlerine devam ediliyor. Bununla da yetinmeyen Trabzon Büyükşehir Belediyesi, bölgede TİSKİ marifetiyle gerçekleştirdiği altyapı çalışmalarını da tamamladı.

Yapılan bu çalışmalarla yoğun bir nüfusa ev sahipliği yapan Yıldızlı TOKİ konutları bölgesinin sorunları ortadan kaldırılırken vatandaşlar Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. Yıldızlı TOKİ konutlarının inşa edildiği günden beri bölgede yol ve ulaşım sorunu yaşandığını kaydeden vatandaşlar, Trabzon’un büyükşehir olmasıyla sorunlarının ortadan kaldırıldığına dikkat çekti.

BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Bölge sakinlerinden Fikret Kardeş isimli vatandaş, “Trabzon’un büyükşehir olmasıyla bizde hizmete kavuştuk. Yıllardır yolumuzun asfaltlanmasını bekliyorduk. Bu gerçekleşti. Mahallemize otobüs seferleri başladı. Artık ulaşım sorunumuz yok. Altyapı çalışmaları da tamamlandı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

BÜYÜKŞEHİRLE HİZMETE KAVUŞTUK

Kemal İskefiyeli isimli vatandaş ise, “İki dönem Yıldızlı Belediyesi’nde meclis üyeliği yaptım. Yıllardır bu yolun asfaltlanması isteniyor ama yapılamıyordu. Büyükşehir Belediyemiz çok güzel bir asfaltlama çalışması yaptı. Verdiği tüm sözleri yerine getiren Başkanımız Sayın Gümrükçüoğlu teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU: SÖZ VERDİK, YERİNE GETİRDİK

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, vatandaşlara verdikleri sözleri yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederken, “Bu sorunları ortadan kaldıracağımıza dair halkımıza söz vermiştik. Yıldızlı TOKİ sakinleri yıllardır bu sorunlarla uğraşıyordu. Büyükşehir yapılanmasıyla birlikte bölgeye otobüs seferlerini aylar önce başlatmıştık. Sonrasında söz verdiğimiz gibi asfaltlama çalışmalarına başladık. Yolun önemli bir kısmını asfaltladıktan sonra yine TİSKİ marifetiyle sürdürdüğümüz altyapı çalışmalarının tamamlanmasını bekledik. Altyapı çalışmalarımızın tamamlanmasıyla yolun tamamını asfaltladık. 3 bin 900 metre uzunluğundaki bu yola 6 bin ton asfalt serdik. Bunun toplam maliyeti yaklaşık 1 milyon TL’dir. Burada finişer ile çok kaliteli bir asfaltlama çalışması icra ettik. Hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmiş olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu şekilde inşallah Trabzon’umuzun tümünde sorunları bir bir ortadan kaldırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

yildizli toki4

yildizli toki3

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Ağustos 2015, 15:57 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, beraberinde ilçe vaizi Nuri Dural ile birlikte Kaymakam... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar