MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” - DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI - 10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ - İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ - MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR -
TONYA AK PARTİ’DE YENİ BAŞKAN KÖROĞLU

TONYA AK PARTİ’DE YENİ BAŞKAN KÖROĞLU

AK Parti Tonya 6.Olağan ilçe Kongresi yapıldı ve seçime tek liste giren Cafer Köroğlu ilçe başkanı seçildi.  Milletvekili Salih Cora’nın girişimleri sonucu  daha önce aday olacağını açıklayan Mustafa Küçükbirinci seçime girmedi.

Spor salonunda yapılan kongrede Divan Başkanlığı’nı Polat Türkmen yaptı. Kongreye AK Parti Trabzon Milletvekilleri Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, belediye başkanları, İlçe başkanlarının yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Kongrede mevcut İlçe Başkanı Mehmet Yakupoğlu kısa bir konuşma yaptı. Ardından Belediye Başkanı Osman Beşel yaptığı konuşmada: “Göreve başladığımız günden bu zamana kadar ilçemize önemli yatırımlar kazandırdık. Başta turizm yatırımları olmak üzere önemli proje ve yatırımlarda öncümüz ve destekçimiz olan başta İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu olmak üzere ilçemizi evladı Sayın Salih Cora vekilimize, bize her zaman kucak açan vekillerimiz Sayın Muhammet Balta’ya, Sayın Adnan Günnar’a ve Sayın Ayşe Sula Köseoğlu’na, her kapısını çaldığımızda imkan sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na, komşu belediye başkanlarımıza ve kamu kurumlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ise,: “Bugün sizlerle birlikte olmaktan, bu coşkuyu, bu heyecanı yaşamaktan bir ve beraber olmaktan onur duyuyorum. Değerli dava arkadaşlarım AK Parti 2001 yılında Türkiye’nin umudu olarak doğmuştur. AK Parti karanlıktan aydınlığı diyerek çıkmış olduğu yolda çok kısa süre içerisinde iktidar olmuş, Türkiye’de en büyük dönüşümü gerçekleştirdi. Tarihi reformlar ve hizmetler yaptı, ilkleri başardı.” dedi. Cora konuşmasına şöyle devam etti: “Nefsi duygularla hareket etmeden 2019 seçimlerini düşünmemiz gerekiyor, çok çalışmamız lazım.  Önümüzdeki seçimlere Tonya ilçemizde oylarımızı yüzde 75’le hep beraber çıkaracağız. Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum.”

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Milletvekilleri Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar’ı konuşmalarının ardından  İl Başkanı Haydar Revi tarafından AK Parti Tonya İlçe Kurucu Başkanı Mustafa Yıldırım ve üç dönem görev yapan Mehmet Yakupoğlu’na partiye katkılarından dolayı plaket verildi.

Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Seçime tek liste giren Cafer Köroğlu İlçe başkanı seçilirken yönetim kurulu şu isimlerde oluştu;  Orhan Yılmaz, Aziz Günaydın, Abdullah Başkan, Safvet Kalyoncuo, Ahmet Esmer, Nevzat Kudu, Şahin Atalay, İsmail Erdoğan, Nuran Sabah, Cemil Köksal, Mustafa Aydın, İsmail Aygün, Hasan Kurt, Ahmet Karagüzel

AK Parti Tonya İlçe Başkanı seçilen Cafer Köroğlu kongre sonrası yaptığı açıklamada: “Hepimiz kardeşiz, hepimiz bu davanın insanıyız. Bu kutlu yürüyüşümüze el ele, gönül gönüle birlik ve beraberliğimizi haykırarak devam edeceğiz. Yeni seçilen arkadaşlarımla birlikte ilçemiz ve halkımız için çalışacağız”  diye konuştu.

Haber: Hasan BAHADIR

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 29 Kasım 2017, 21:48 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR”

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR...

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, Yalıköy... [Devamı]
DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİR...

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ Vakfıkebir Bölge Yatılı Kız Kur’an... [Devamı]
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın,... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR”

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR...

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, Yalıköy Mahallesi Merkez Camii’nde Yaptığı... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar