BÖLGEMİZDE TEK - KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI - MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK - MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU - MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ -
Türk Eğitim-Sen’den Moral Gecesi

BÜYÜK BOY RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ!

Türk Eğitim-Sen Beşikdüzü Temsilciliği tarafından sendika üyeleri için Dilektaşı tesislerinde gece düzenlendi.

Geceye Türk Eğitim-Sen Trabzon Şube Başkanı ve Kamu-Sen İl Temsilcisi Coşkun Dilber, Türk Eğitim-sen yönetim kurulu üyeleri, Beşikdüzü Temsilcisi Muhammet Sağlam ve üyeler katıldılar. Türk Sağlık-Sen üyelerinin de bulunduğu yemekli gecenin açılış konuşmasını yapan Türk Eğitim-Sen Beşikdüzü temsilcisi Muhammet Sağlam, “Türk Eğitim-Sen temsilciliği olarak moral motivasyon amaçlı bu geceleri düzenliyoruz. Kamu-sen olarak çalışanların gönüllerine talibiz. Kimseye hiçbir menfaat dağıtamıyoruz. Onun için gönüllere talibiz. Biz Türkiye Kamu-Sen olarak milli hassasiyetleri olan bir sivil toplum kuruluşuyuz. Eğitim-Sen şube başkanları yaptığı toplantıda bir bildiri yayınladılar. Bildirinin 6. maddesinde şöyle diyorlar. Memleketteki herkese anadilde savunma hakkı verilmelidir. Siz eğitim sendikasısınız, mahkemedeki savunma dilinden size ne? Neye hizmet ediyorsunuz? Yine 11.maddede okullarda okunan andımız kaldırılmalıdır. Neden? Çünkü onda Ne Mutlu Türküm diyene var. Bunun neyinden rahatsız oluyorsunuz? Türküm demek Türkiye Kamu-Sen’i rahatsız etmiyor. Sizi niye rahatsız ediyor Türküm demek? Dediğimiz gibi bizim yanımızda menfaat peşinde koşanlar yok. Çünkü biz her devrin adamı değil, her devirde adam olanların sendikasıyız” dedi. Türkiye Kamu-Sen il Temsilcisi Coşkun Dilber de yaptığı konuşmada, “Son 10 yılda her türlü baskıya rağmen üye yazmakta zorlanmayan, büyümekte zorlanmayan bir teşkilatın mensupları olmakla ne kadar övünsek azdır. Rüzgârlara göre yelken açmamış, hedefini belirlemiş, hedefe varma noktasındaki kararlılığını sert esen rüzgârlara rağmen gösteren ve direnen bir teşkilatın mensubu olmak gerçekten çok önemli. Türk Eğitim-Sen’in verdiği üye numarası dün ile bugün arasında 3 bin fark yapmıştır. Bu ülkede demokrasi sadece birileri için mi var? Hayır arkadaşlar. Bu ülkede demokrasi sadece birileri için yok.  Bu ülkede yalnız ve sadece birileri kendini cesur addediyor, birilerini de sinmiş ya da korkak zannediyor. Biz sinmiş ya da korkak değiliz. Biz, vakti geldiğinde kadife eldivendeki demir yumruğumuzu hak edenlerin yüzüne indirmekten imtina etmeyen bir kitleyiz. Sadakat, güven ve inançlarımız için dün feda etmediğimiz hiçbir şey yoktur. Öz çocuklarını şehit verenlerin bugün kaybedecekleri hiçbir şeyi olmaz. Herkes haddini bilmeli, herkes ne yaptığını görmelidir” dedi.

Gecede ayrıca Türk Eğitim-Sen Trabzon Temsilciliği tarafından Trabzon genelinde düzenlenen Türk Eğitim Sendikaları arası futbol turnuvasında şampiyon olan Beşikdüzü Türk Eğitim-Sen’e kupasını Kamu-Sen İl Temsilcisi Coşkun Dilber verdi.

Konuşmaların ardından üyeler, müzik eşliğinde eğlendiler.

BÜYÜK BOY RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ! 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 23 Mayıs 2012, 11:29 tarihinde Eğitim, Ekonomi, Flash Haberler, Genel, Küçük Manşetler, Manşet, Resim Galerisi, Son Dakika, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet... [Devamı]
KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI

KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN P...

VAKFIKEBİR’DE, KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI DÜZENLENDİ Vakfıkebir İlçe... [Devamı]
MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN...

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK Kızılay’ın Vakfıkebir... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CAN...

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU Video  Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ

MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ...

Vakfıkebir İlçe Vaizi Ekrem Akbaş’ın, İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal ile Zekat konusunda... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN P...

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM RADYOSU’NDA TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRMAYA TALİBİZ

ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SA...

KIYMETLİ KARDEŞLERİMİZ! Türkiye Diyanet Vakfı Vakfıkebir Şubesi olarak Zekat, Fidre, Fidye ve... [Devamı]
Popüler Haberler


BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen Bilimleri... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar