VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Türk Eğitim-Sen’den Moral Gecesi

BÜYÜK BOY RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ!

Türk Eğitim-Sen Beşikdüzü Temsilciliği tarafından sendika üyeleri için Dilektaşı tesislerinde gece düzenlendi.

Geceye Türk Eğitim-Sen Trabzon Şube Başkanı ve Kamu-Sen İl Temsilcisi Coşkun Dilber, Türk Eğitim-sen yönetim kurulu üyeleri, Beşikdüzü Temsilcisi Muhammet Sağlam ve üyeler katıldılar. Türk Sağlık-Sen üyelerinin de bulunduğu yemekli gecenin açılış konuşmasını yapan Türk Eğitim-Sen Beşikdüzü temsilcisi Muhammet Sağlam, “Türk Eğitim-Sen temsilciliği olarak moral motivasyon amaçlı bu geceleri düzenliyoruz. Kamu-sen olarak çalışanların gönüllerine talibiz. Kimseye hiçbir menfaat dağıtamıyoruz. Onun için gönüllere talibiz. Biz Türkiye Kamu-Sen olarak milli hassasiyetleri olan bir sivil toplum kuruluşuyuz. Eğitim-Sen şube başkanları yaptığı toplantıda bir bildiri yayınladılar. Bildirinin 6. maddesinde şöyle diyorlar. Memleketteki herkese anadilde savunma hakkı verilmelidir. Siz eğitim sendikasısınız, mahkemedeki savunma dilinden size ne? Neye hizmet ediyorsunuz? Yine 11.maddede okullarda okunan andımız kaldırılmalıdır. Neden? Çünkü onda Ne Mutlu Türküm diyene var. Bunun neyinden rahatsız oluyorsunuz? Türküm demek Türkiye Kamu-Sen’i rahatsız etmiyor. Sizi niye rahatsız ediyor Türküm demek? Dediğimiz gibi bizim yanımızda menfaat peşinde koşanlar yok. Çünkü biz her devrin adamı değil, her devirde adam olanların sendikasıyız” dedi. Türkiye Kamu-Sen il Temsilcisi Coşkun Dilber de yaptığı konuşmada, “Son 10 yılda her türlü baskıya rağmen üye yazmakta zorlanmayan, büyümekte zorlanmayan bir teşkilatın mensupları olmakla ne kadar övünsek azdır. Rüzgârlara göre yelken açmamış, hedefini belirlemiş, hedefe varma noktasındaki kararlılığını sert esen rüzgârlara rağmen gösteren ve direnen bir teşkilatın mensubu olmak gerçekten çok önemli. Türk Eğitim-Sen’in verdiği üye numarası dün ile bugün arasında 3 bin fark yapmıştır. Bu ülkede demokrasi sadece birileri için mi var? Hayır arkadaşlar. Bu ülkede demokrasi sadece birileri için yok.  Bu ülkede yalnız ve sadece birileri kendini cesur addediyor, birilerini de sinmiş ya da korkak zannediyor. Biz sinmiş ya da korkak değiliz. Biz, vakti geldiğinde kadife eldivendeki demir yumruğumuzu hak edenlerin yüzüne indirmekten imtina etmeyen bir kitleyiz. Sadakat, güven ve inançlarımız için dün feda etmediğimiz hiçbir şey yoktur. Öz çocuklarını şehit verenlerin bugün kaybedecekleri hiçbir şeyi olmaz. Herkes haddini bilmeli, herkes ne yaptığını görmelidir” dedi.

Gecede ayrıca Türk Eğitim-Sen Trabzon Temsilciliği tarafından Trabzon genelinde düzenlenen Türk Eğitim Sendikaları arası futbol turnuvasında şampiyon olan Beşikdüzü Türk Eğitim-Sen’e kupasını Kamu-Sen İl Temsilcisi Coşkun Dilber verdi.

Konuşmaların ardından üyeler, müzik eşliğinde eğlendiler.

BÜYÜK BOY RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ! 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 23 Mayıs 2012, 11:29 tarihinde Eğitim, Ekonomi, Flash Haberler, Genel, Küçük Manşetler, Manşet, Resim Galerisi, Son Dakika, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar