VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
UEYDER VE UBD İŞBİRLİĞİ ÇALIŞMALARI

ueyder-ubd_2

Fotoğraflar için tıklayınız!

UEYDER VE UBD İŞBİRLİĞİ ÇALIŞMALARI

Uluslararası Eğitim Yöneticileri Derneğimiz (UEYDER) ile Uluslararası Bilim Derneği UBD arasında, 23.02.2013 tarihinde işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Protokol kapsamında aşağıda ifade edilen konu başlıklarında iki dernek arasında işbirliğine gidilecektir. Bu bağlamda iki derneğimizin ilk faaliyeti Trabzon ilinde gerçekleştirilmiştir. 08.03.2012 Cuma günü saat 11.00’da Trabzon Akçaabat Fen Lisesinde Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şefika Şule ERÇETİN hocamız Akçaabat Fen Lisesi, Akçaabat Anadolu Öğretmen Lisesi ve Akçaabat Sağlık Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle buluştu. Bir saatlik programda; geleceğin meslekleri ve bu mesleklerle ilgili olarak öğrencilerin gelecek beklentileri üzerine hoş sohbet bir konferans gerçekleştirildi. Akçaabat’taki programa Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih KÖSE, Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü ve UEYDER Trabzon İl Temsilcisi İrfan ERTAV, Bayburt Aydıntepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve Bayburt UEYDER İl Temsilcisi Ömer ÖZGENÇ, Akçaabat Fen Lisesi Müdürü Ali BALTA, Akçaabat Kaleönü Murat Köse Ortaokulu Müdürü Emin KELEŞ, Akçaabat Sağlık Meslek Lisesi ve Akçaabat Anadolu Öğretmen Lisesi öğretmen, idarecileri katıldı. Program akabinde Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih KÖSE, Prof. Dr. Şefika Şule ERÇETİN ve katılımcılar onuruna yemek verdi.

Aynı gün öğleden sonra Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü, UEYDER ve UBD işbirliğinde Trabzon merkez okul kurum yöneticileri ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerine yönelik “Bilge Liderlik ve Kaos Ortamında Liderlik” konulu bir buçuk saatlik program Prof.Dr. Şefika Şule ERÇETİN tarafından ircaa edildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Tamer KIRBAÇ Bey de programı izleyerek, sonunda değerli hocamıza bir plaket takdiminde bulundu. Ayrıca kısa konuşmasında UEYDER ve UBD işbirliği neticesinde bugün bu etkinlik ilimizde gerçekleştirilmiştir. Ben değerli hocamız Prof.Dr. Şefika Şule ERÇETİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İrfan ERTAV’ı tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum, dedi.

UEYDER Trabzon İl Temsilcisi ve Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan ERTAV yapılan programları değerlendirerek, çok faydalı ve başarılı bir çalışmaya imza attıklarını, bu programın ikinci ayağının ise 22 Mart 2013 Cuma günü sabah Tonya ilçesinde öğleden sonra da Şalpazarı ilçesinde gerçekleştirileceğini ifade etti.22 Mart 2013 tarihindeki iki ilçe programına ise herhangi bir aksilik olmaz ise Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Tuncay AKÇADAĞ ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Şefika Şule ERÇETİN katılacaklardır. Tonya ve Şalpazarı Kaymakamlıkları ile UEYDER ve UBD ile işbirliğinde gerçekleştirilecek programların eğitim çalışanlarına yeni bakış açıları kazandırması temennimiz ile emeği geçen başta hocalarımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Fotoğraflar için tıklayınız!

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 11 Mart 2013, 23:26 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Resim Galerisi, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde açılan şube müdürlüğü kadrosuna... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar