ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
Vakfıkebir Kaymakamı Malğaç Göreve Başladı

yildiraymalgac

Vakfıkebir Kaymakamı Malğaç Göreve Başladı

Zonguldak Alaplı kaymakamı iken 2014/1032 sayılı müşterek kararname ile Vakfıkebir kaymakamlığına atanan Yıldıray Malğaç görevine başladı.

Eylül 2014 ve 2014/1032 sayılı müşterek kararname ile Vakfıkebir Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’un Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’ne atanması ile boşalan 1. Derece kadrolu Vakfıkebir Kaymakamlığına atanan Yıldıray Malğac görevine başladı.

 Göreve başlaması nedeniyle yaptığı açıklamada; “2014 Eylül ayı kararnamesi ile Vakfıkebir İlçesine atandık. Daha önce görev yaptığımız Alaplı İlçesi yine Karadeniz’in bir ilçesiydi. Benzer özellikleri, benzer fonksiyonlara sahip iki ilçe. Vakfıkebir İlçemiz köklü ve tarihi geçmişi olan bir ilçemiz. Burada görev almak, görev yapmak ayrı bir onur, ayrı bir şeref. Bu noktada bizde mesleğimizin 15 yılda bize kazandırdığı tecrübeyle Vakfıkebir’in sorunlarını en kısa zamanda tespit ederek bunların çözümü noktasında gerekli adımları atacağız. Bu sorunların tespitinde ve çözümünde sivil toplum kuruluşlarının, kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere yerel idarenin,  yerel yöneticilerin elbette ki bilgisine, fikrine başvurarak ortak çözüm noktaları geliştireceğiz. Özelikle geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimizin daha iyi yetişmeleri, onların gerek eğitimi alanında gerekse kültürel, sportif ve mesleki anlamda daha iyi yetişmeleri adına gerekli çalışmaları projeleri destekleri kaymakamlık olarak elimizden geldiği kadar sağlayacağız” dedi.

Kaymakam Yıldıray Malğaç Kimdir?

Aslen Konya’lı olan Vakfıkebir Kaymakamı Yıldıray Malğaç 1975 yılında Adana’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Konya’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1999 yılında mezun oldu. 2000 yılında Afyon kaymakam adayı olarak kaymakamlık mesleğine başladı. Kaymakamlık kursunu başarı ile bitirerek 2003 yılında Kastamonu ili Daday Kaymakamlığına; 2004 yılında da Ardahan ili Posof Kaymakamlığına atandı. Bu görevlerin ardından 2006-2010 yılları arasında Şanlıurfa Vali Yardımcılığı, 2010-2011 yılları arasında da Kırşehir Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 19 Mayıs 2011 tarihinde Kütahya Simav merkezli meydana gelen deprem nedeniyle 3 ay süreyle Simav Afet Acil Durum Yönetimi Merkezi Başkanlığı görevini yerine getirdi. 2011-2014 yılları arasında Zonguldak İli Alaplı Kaymakamlığı görevini yürüten Malğaç, 2014/1032 sayılı müşterek kararname ile Vakfıkebir kaymakamlığına atandı. İyi derecede İngilizce bilen Yıldıray Malğaç, evli ve 3 çocuk babasıdır. (M. Bülent ALP)

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 17 Ekim 2014, 21:15 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar