VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Zafer Zeytin: “Ne oluyor beyler, kendinize gelin!”

zafer zeytin ne oluyor beyler

AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan Aday adayı Zafer Zeytin, son yaşanan gelişmeler hakkında açıklama yaptı.

NE OLUYOR BEYLER, KENDİNİZE GELİN!

AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan Aday adayı Zafer Zeytin, son yaşanan gelişmelerle ilgili Karadeniz’e konuştu. Zeytin, “AK Partinin geleceğini etkileyecek kısır çekişmelerin yeniden zuhur etmesi beni üzdüğü kadar partili diğer halkımızı da haddinden fazla rahatsız ettiği kanaatindeyim. Ömrünün büyük bir zamanını sivil toplum liderliği ve AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkalığı yapmış bir kişi olarak yapılan bu tür talihsiz açıklamaları esefle karşılıyor, AK Partiyi mahalli seçimlerde yine zor durumda bırakacağının endişesini yaşıyorum.”dedi.

Bu tür oyunlara alet olmayalım

Aday adayı Zafer Zeytin,  AK Parti iktidarıyla Beşikdüzü’ne ne tür hizmetleri getirebiliriz. Bunun için, sosyal, kültürel ve ekonomik projeler hazırlayıp halkın önüne öyle çıkalım diyorum. Efendim o bunu demiş, bu şunu demiş, söylentileriyle bir yere varılmaz. Yoksa yine AK Parti’de bir takım karışıklıklar çıkarıp, diğer partilerin seçim kazanmalarını sağlayacak oyunlara mı geliyoruz?

Bu tür oyunlara alet olunup seçimin AK Parti adına kaybedilmesi demek, bence Beşikdüzü’ne yapılmış en büyük ihanet demektir. Çünkü Beşikdüzü’nün hiç olmazsa bir dönem dahi olsa AK Parti Belediyeciliğine ihtiyacı var. Bu tür ihanetliğe alet olmayalım.

Şimdi sizlere soruyorum sizin gayeniz üzüm mü yemek, yoksa bağcıyı mı dövmek? Aday adayı olmayı düşünen biri olarak, aday adayı olan arkadaşlara sesleniyorum, eğer gayemiz üzüm yemekse bir araya gelip parti teşkilatıyla istişare ederek, seçimi kazanma adına bir rota çizelim.”

Bu nasıl eşit mesafe?

Parti teşkilatına da seslenen AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan Aday adayı Zafer Zeytin,  “Sizler beyanlarınızda, bütün Belediye Başkan aday adayı arkadaşlara eşit mesafedeyiz deyip, bir yıldan beri bazı başkan aday adaylarıyla istişare içerisinde olduğunuzun açıklanmasını bu millete nasıl izah edeceksiniz? Mademki, Belediye Başkan adayınızı tespit ettiniz, partiye aday adayı olarak müracaat eden kişilere bunu neden açıklamadınız. Aday adayı olarak partiye müracaat eden ve etmeyi düşünen kişilerle dalga mı geçiyorsunuz. Bu dalga öyle büyür ki, sonra dalganın altında kalırsınız. Sizlere tavsiyem kendinize gelin ve entrikalarla aday açıklaması yapmayın. Sonu hüsran olur. AK Parti’nin misyon ve vizyonuna uygun olarak etiklik ve demokratlık çerçevesinde başta parti üyeleri dahil partinin tüm organları ile birlikte bir araya gelip, herkesin elini taşın altına koymak kaydı ve görevden kaçmama adına herkese bir görev verip seçime girelim diyorum.

Şahsım bu açıklamaları kuruluşundan bu tarafa parti üyesi ve partide Beşikdüzü İlçe Başkanlığı yapmış olmanın siyasi etikliğini ve sorumluluğunu taşıyan bir kişi olarak yapıyorum. Eğer halen ifa ettiğim sivil toplum kuruluşu Başkanı olarak yapmayı tercih etmiş olsaydım daha değişik bir dille anlatırdım bu durumları. Lütfen kaş yaparken göz çıkarmayalım, sonra pişmanlık fayda etmez.”dedi. (Muhammet TAŞ)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 22 Ekim 2013, 00:18 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde açılan şube müdürlüğü kadrosuna... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar